Apie mus - Kaltransa.lt
59
page,page-id-59,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Apie mus

UAB „Kaltransa“ nuo 1994 m Lietuvoje sėkmingai dirbanti transporto įmonė, siūlo Jums savo transporto paslaugas.

 

Krovinių gabenimas – pagrindinė, svarbiausia mūsų veikla. Pasirinkę mūsų įmonę, galite būti garantuoti, jog Jums reikalingos logistikos sprendimai bus sėkmingai, greitai ir efektyviai įgyvendinti.

 

Mūsų specialistai padės rasti geriausią ir greičiausią kelią Jūsų kroviniui pasiekti galutinį tašką saugiai ir už optimalią kainą. Atsakysim į visus Jums kylančius klausimus, o atsiradus kliūtims ar problemoms skubiai rasim greitą ir tinkamą problemų sprendimą.

 

Sudarome ilgalaikes ir trumpalaikes sutartis su įmonėm ir privačiais asmenimis.

 

Organizuojame pilnų, dalinių, smulkių, izoterminių krovinių pervežimą visoje Lietuvoje. Greitas krovinių pristatymas Lietuvoje ir lanksti kainų sistema.

 

Galime pasiūlyti nuo vidutinės keliamos galios (30-50 kub.m.tūrio) iki 10t gabenančius krovininius automobilius. Mūsų krovininiai automobiliai kietašoniai su liftu, su pakrovimu per galą.

 

Mūsų vežėjai, greitai ir saugiai pristatys krovinius į Jūsų pageidaujamas vietas. Reikalui esant, palaikome nuolatinį kontaktą su pervežimo užsakovais ir krovinio gavėjais, peteikiame išsamią informaciją susijusią su krovinių pervežimu.

 

Klientas pasirinkęs mūsų krovinių transportavimo paslaugas gali būti ramus, kad būtent mūsų kompanija nepriekaištingai nugabens Jūsų krovinį.

 

Taip pat teikiame krovininių izoterminių sunkvežimių nuomos paslaugas. Turite „B“ kategoriją vairuotojo pažymėjime ir norite pervežti didesnį krovinį, nei talpina lengvojo automobilio priekaba, tai mūsų krovininiai automobiliai kaip tik Jums. Galima trumpalaikė (kelioms valandoms, parai, kelioms paroms) ir ilgalaikė (savaitei, mėnesiui, metams) transporto nuoma.

Turite klausimų?